KOLEJNA EDYCJA W 2024! ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH:

OPIS KURSU - EDYCJA JESIENNA 2023:


1 września - 13 października  + bonus: wyzwanie 31 dni

edycja jesienna'23

6 tygodni, dzięki którym ruszysz swoje rękodzielnicze konto na Instagramie z pełną mocą!

I tak już przed najgorętszym przedświątecznym okresem sprzedażowym :

# będziesz budować konto, które przyciąga nowych obserwujących – KLIENTÓW!

# i które sprzedaje

# będziesz robić to, co faktycznie DZIAŁA na Instagramie

# będziesz mieć niekończącą się LISTĘ POMYSŁÓW na posty i rolki 

# i będziesz działać według strategicznego planu, który konsekwentnie wdrażany pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele

# a zaoszczędzony czas na instagramowaniu, które do tej pory i tak nie przynosi wymarzonych efektów, przeznaczysz na nowe kreatywne projekty - te sercem tworzone.

Czy wiesz, że w 2018 roku z Instagrama korzystało aż 6,5 miliona Polaków, a do roku 2023 ta liczba prawie się podwoiła? Badania wskazują, że w lutym 2023 konta na Instagramie miało już 12,5 miliona polskich użytkowników.  

Tego nikt nas nie nauczył. Znamy na pamięć dopływy Wisły i budowę pantofelka. A marketing jest czarną magią. Idziemy po omacku i testujemy różne możliwości, bo "ktoś powiedział, że to działa". Dochodzi do takich absurdalnych sytuacji, że w imię testów próbujemy robić jednocześnie dwie wykluczające się rzeczy. No i nie działa.

A przecież tu chodzi o to, żeby dotrzeć do klientów. Żeby być widocznym. Żeby dać im szansę kupienia od nas wyjątkowych, stworzonych sercem produktów - w końcu jak mają od nas kupić, skoro nawet nie widzą o naszym istnieniu? Żeby sprzedawać i tworzyć dalej. Żeby robić to, co kochamy i nie dokładać do interesu.

I chyba najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że się poddajemy. Przestajemy wierzyć w nasz produkt, w nas same. "Czyli mieli racje, powinnam się zająć prawdziwą pracą, a nie jakimiś tam marzeniami". Ato już nie jest OK, nie daj sobie wmówić, że się nie da!

Dlatego właśnie powstał kurs "Sprzedaż Rękodziała na Instagramie"

Dedykowany Rękodzielniczkom, które chcą iść po swoje marzenia. Dla tych, które chcą z lekkością posyłać swoje rękodzieło w świat. Dla tych, które mają dość błądzenia, jak dziecko we mgle, po tym całym Instagramie i chcą w końcu zacząć go rozwijać i zdobywać nowych klientów. 


HARMONOGRAM KURSU JESIEŃ 2023:

Pracujemy 5 dni w tygodniu,  w weekendy odpoczywamy... lub ewentualnie nadrabiamy. Wszystkie materiały szkoleniowe z danego tygodnia będą się pojawiać na grupie kursowej w piątek rano)

Tydzień 1  (1.09 - 7.09)
Cienie i blaski Instagrama, czyli ZROZUM GO! Żeby zacząć sprawnie docierać do nowych obserwujących i budować Twoje konto na Instagramie z łatwością, najpierw wyjaśnimy sobie, jak działa Instagram.  Bo chyba nie ma nic gorszego, jak metoda prób i błędów na materii, której się totalnie nie zna i nie rozumie. Wystarczy zmienić myślenie o Instagramie, wystarczy go lepiej poznać i zrozumieć na jakich zasadach on działa i wtedy już żadne sztuczki magiczki i triki "bo ja słyszałam, ze to działa" nie są potrzebne. I powiemy sobie też, co nie działa - bo skoro nie działa, to nie ma sensu tego robić.

Tydzień 2  (8.09 - 14.09)
Kim jest Twój klient? Czyli wszystko, co musisz o nim wiedzieć i skąd się dowiedzieć! W tych 12.5mln polskich użytkowników insta kryje się również Twój klient (nie jeden :) ). I budując duże konto, nie sztuką jest dotrzeć do wszystkich instagramowiczów, ale do tych, którzy będą potencjalnymi klientami. Dlatego w tej części zajmiemy się się Twoim Klientem Idealnym. Bo tak, jak ten dom z Twoich marzeń potrzebuje fundamentów, tak samo Twój biznes ich potrzebuje, a w końcu wiedza o kliencie to absolutny fundament. Mało tego! wykonanie tego zadania spowoduje, że prześcigniesz o całe lata świetlne swoją konkurencję, która jeszcze do tego etapu nie doszła. Zostawisz ich zwyczajnie w tyle i po jakimś czasie o nich zapomnisz. Ten krok zwyczajnie Cię wzniesie kilka poziomów supermocy wyżej. 

Tydzień 3  (15.09-21.09)
Narzędziownia - w tym tygodniu będziesz nadal pracować nad poprzednim tematem, dlatego wejdą treści lekkie, które pozwolą Ci poznać narzędzia usprawniające zarówno pracę na Instagramie, jak i samą sprzedaż. Mam mocny zestaw narzędzi i sposobów z nich korzystania, które mocno oszczędzają czas. 

Tydzień 4 (22.09-28.09)
Twój wyróżnik - czyli jak się wyróżnić na tle konkurencji? A faktyczna konkurencja, która Ci zostanie również przestanie być Ci straszna, bo zrozumiesz, że dla każdego jest wystarczająco miejsca. Twoje wyróżniki sprawią, że staniesz się rozpoznawalna na tle innych. Bo my przecież chcemy stworzyć konto rękodzielnicze, które nie tylko jest duże i pękate w klientów, ale też takie, które będzie przez nich zapamiętywalne. To ten efekt, kiedy ktoś mówi nazwę konta, a Ty już w wyobraźni przed oczyma masz charakterystyczny feed (siatkę zdjęć) tej osoby. 

Tydzień 5 i 6  (29.09 - 5.10 i 6.10 - 13.10)
Duże konto - jak to zrobić? Krok po kroku poznasz przepis na budowanie dużego konta. Dowiesz się jakie posty angażują, a jakie sprzedają. Przestaniesz mieć serduszkofobię, kiedy zrozumiesz, że to wcale nie serduszka są wyznacznikiem czegokolwiek. My się skupimy na budowaniu wartościowego konta, które jest wypełnione klientami. A serduszka będą efektem ubocznym Twoich działań :) Z całą wiedzą z poprzednich tygodni będziesz w stanie zacząć budować duże konto i z lekkością docierać do nowych followersów. 

BONUS:  Wyzwanie - ROZKRĘĆ SWÓJ INSTAGRAM PRZED ŚWIĘTAMI W  31DNI  (14 października - 13listopada)

 

KURS TO PONAD 10 GODZIN NAGRAŃ W FORMIE WIDEO 

+ MATERIAŁY PDF 

ORAZ

PRACA W GRUPIE Z MOIM AKTYWNYM WSPARCIEM 

+ WYZWANIE 31 dni

(łącznie z wyzwaniem to w przybliżeniu 35h pracy + ponad 10h lekcji wideo)

MOŻESZ NA RATY!

Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. 


FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Czy zakup kursu wpłynie korzystnie na sprzedaż mojego rękodzieła?

Powiem przewrotnie – sam zakup to nie :) Ale jeśli sumiennie przerobisz kurs i przede wszystkim wdrożysz to, czego się nauczyłaś - to z pewnością będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na Twój biznes i sprzedaż.Czy dam radę połączyć kurs z codziennymi obowiązkami ?

Kurs możesz przerabiać w dogodnym dla siebie czasie. Wszystkie lekcje z danego tygodnia będą publikowane  w poniedziałek i to od Ciebie zależy, kiedy będziesz ich odsłuchiwać. Powiedzmy sobie szczerze, że jeśli zamienisz codzienne przeglądanie mediów społecznościowych na przerobienie treści kursowych, to zostanie Ci jeszcze czas na poczytanie inspirujących książek. Poza tym dostęp do treści kursowych jest BEZTERMINOWY, więc z pewnością znajdziesz czas. 

Czy można dołączyć do samego wyzwania?

Nie ma takiej możliwości. Wyzwanie jest dedykowane tylko uczestnikom kursu. Jego zawartość jest oparta na treściach kursowych i jest "przedłużeniem" kursu: Sprzedaż Rękodzieła na Instagramie.


Jestem na początku mojej insta drogi, czy to dla mnie?

Jeśli tylko potrafisz się poruszać po Instagramie i znasz jego podstawowe funkcje, to z pewnością sobie poradzisz, w razie problemów jest zawsze możliwość zadania pytania na grupie wsparcia. Powiem więcej, warto najpierw poznać podstawy, a dopiero później zacząć budować konto już na solidnych podstawach, wiec jest to doskonały moment na naukę.

Gdzie będzie się odbywać kurs?

Wszystkie treści będą publikowane na dedykowanej kursowi grupy na FB do której dostęp otrzymasz po zakupie. 

Czy otrzymam fakturę Vat?

Tak, podczas zamówienia zaznacz, że chcesz otrzymać FV i wpisz swoje firmowe dane. Faktura zostanie wysłana do Ciebie w ciągu godziny od zaksięgowania płatności (przelewy24 i PayPal, przy płatności przelewem bankowym system potrzebuje mojego ręcznego zatwierdzenia wpłaty, może to potrwać dłużej, max. 48h od zaksięgowania płatności na moim koncie.).

Masz pytanie?

Napisz do mnie!

.