Najniższa cena produktu w ciągu ostatnich 30 dni to 29zł w ofercie jednorazowej.

Te 4 kroki wdrożysz w zaledwie dwie godziny.

Ten eBook jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że nadszedł ten moment, by zacząć sprzedawać swoje rękodzieło lub już zaczęłaś to robić, ale nie widzisz zadowalających Cię efektów.

Ciągłe zmiany, nieustające rozmyślania nad fragmentami profilu, sprawiają, że zamiast skupić się na sprzedaży i docieraniu do klientów, skupiają się na samej strukturze profilu i miesiącami, nawet czasami latami nie mogą ruszyć z miejsca. W mojej pracy z Rękodzielniczkami raz po raz pojawia się problem utykania w pierwszym etapie tworzenia konta, które ma sprzedawać.

 A wystarczą tylko 4 kroki i zaledwie dwie godziny!

(no w porywach do trzech, jeśli jesteś mniej biegła w świecie technikaliów, choć i w tym przypadku świetnie sobie poradzisz). 

Dlatego powstał ten ebook, w którym w 4 konkretnych krokach przeprowadzę Cię przez ten proces od A do Z.   


Raz a porządnie przygotuj profesjonalny profil rękodzielniczy gotowy na sprzedaż i rusz z miejsca!

CO ZNAJDZIESZ W EBOOKU?

14 instrukcji step by step, gdzie każdy krok jest opisany i pokazany na ilustracji. Intuicyjne instrukcje bez problemów przeprowadzą Cię przez instagramowe zawiłości.

Poznasz listę moich 5 ulubionych aplikacji, bez których nie wyobrażam sobie codziennej pracy na Instagramie. Tobie też pomogą!

17 Miłych Tipów to zaskakujące rozwiązania, które ułatwią Ci pracę.  

ZOBACZ, JAK MOJE KLIENTKI ZMIENIŁY SWOJE INSTA PROFILE:

Wszystkie materiały w eBooku są stworzone według formuły MIŁO:

- minimalizm w działaniu (wystarczy, że będziesz podążać krok po kroku po zadaniach zawartych w eBooku, nie musisz robić nic ponad to)

I  - intuicyjne wskazówki (każda akcja, która masz wykonać na swoim profilu jest pokazana w postaci przejrzystej instrukcji w formie video)

Ł - łatwość wdrożenia ( zadania są przygotowane tak, aby od razu wdrożyć je na swoim profilu)

- oszczędność czasu (same konkrety, szablony do wykorzystania, jasne instrukcje)Z TEJ WYJĄTKOWEJ OKAZJI MOŻESZ SKORZYSTAĆ JESZCZE PRZEZ: 


SPRAWDŹ, CO KLIENTKI MÓWIĄ O PRACY ZE MNĄ:

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Czy promocję da się przedłużyć?

Nie, ta oferta jest jednorazowa i podobnej promocji już nie będzie, nie ma możliwości również by ją wydłużyć.

Gdzie znajdę eBook?

eBook do pobrania zostanie dostarczony na Twój adres e-mail zaraz po zaksięgowaniu płatności. Może się zdarzyć, że wiadomość wejdzie do skrzynki SPAM. Jeśli założyłaś konto podczas zakupów / zalogowałaś się do istniejącego już konta, eBook będzie również dostępny w panelu klienta w sklepie www.jestmilo.com po zalogowaniu się do sklepu.

Czy po zakupie otrzymam natychmiastowy dostęp do eBooka?

Tak, zaraz po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do eBooka. 

Nie jestem biegła w Instagramie, dam sobie radę?

Wszystkie akcje, które musisz wykonać na Instagramie są opatrzone w intuicyjne instrukcje, w których krok po kroku pokazuję co kliknąć, gdzie wejść. Z pewnością sobie poradzisz! Musisz jedynie wziąć pod uwagę, że czas pracy może się nieco wydłużyć.

Czy otrzymam Fakturę VAT?

Tak, tylko koniecznie oznacz chęć otrzymania FV podczas składania zamówienia. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie po zakupie i wysłana na podany w zamówieniu adres e-mail.

Ile czasu mam na zapoznanie się materiałami?

Tyle, ile potrzebujesz.  eBook będzie gotowy do pobrania na Twoje urządzenie zaraz po zaksięgowaniu płatności. Wszystkie zadania w eBooku są skonstruowane w ten sposób, aby miło przy kawie w ciągu 2 godzin stworzyć profil, który jest gotowy na sprzedaż.

Jaki sprzęt potrzebuję?

eBook jest w formacie PDF, aby go otworzyć możesz skorzystać z telefonu, tabletu lub komputera. Musisz mieć wgrane tradycyjne oprogramowanie, które obsługuje pliki PDF.


.